O nas

page2_img1

Firma Nord Serwis oferuje wysokiej klasy lokale biurowe oraz usługowe do wynajęcia w Białymstoku przy ulicy Mickiewicza 95E.

Wieloletnie doświadczenie firmy Nord Serwis w branży ochrony osób i mienia pozwoliło nam pójść krok na przód. Aktualnie oferujemy naszym klientom i Państwu możliwość wynajmu lokali użytkowych o charakterze usługowym i biurowym w odpowiednio do tego przygotowanym budynku i nieruchomości. Stawiamy na bezpieczeństwo i funkcjonalność!

Co zyskujesz współpracując z nami

Przystosowaliśmy budynek tak by spełniał wszelki kryteria bezpieczeństwa. Dbamy o swobodę i komfort Państwa oraz odwiedzających Państwa klientów. Zawdzięczacie to Państwo wieloletniemu doświadczeniu Nord Serwis w ochronie mienia i osób.
Korzystając z usług firmy Nord Serwis mają Państwo gwarancję współpracy z firmą posiadająca wieloletnie doświadczeni z zakresu wynajmu lokali użytkowych. W naszym interesie jest dbanie o Państwa biznes.
Poszukiwanie odpowiedniego lokalu często zabiera firmom tygodnie, miesiące. Lokale usługowe i biurowe do wynajęcia na Mickiewicza 95E w Białymstoku to jest odpowiedź na wszelki wątpliwości i pytania. Odwiedź nas i rozwijaj biznes w lokalu o jakim marzysz.
Niepewna umowa? Niedomówienia co do terminów? Brak określonego okresu wypowiedzenia? Tak, to często występujący problem najemców lokali. W Nord Serwis wszystko jest jasne i doprecyzowane. Stawiamy sprawy jasno, tak by Państwo nie musieli się na zapas przejmować wynajmem lokalu.

Kontakt

Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z nami w celu odpowiedzi na wszelki pytania dotyczące obiektu na Mickiewicza 95E w Białymstoku.

Potrzebujesz spokojnego miejsca by rozwijać i prowadzić swój biznes? Nasze lokale biurowo-usługowe to jest odpowiedź dla Ciebie!

Nord Serwis Sp. J.
ul. Mickiewicza 95E,
15-257 Białystok, Polska

Telefon: +48 533 241 024
E-mail: administracja@nordserwis.eu

Formularz kontaktowy